دسته بندی ها
 • موبوگرام
  دانلود موبوگرام جدید اندروید – Mobogram
  دانلود موبوگرام جدید اندروید – Mobogram

  Mobogram یکی از نرم افزارهای سفارشی از API رسمی تلگرام است که توسط تیم برنامه سازی هانیستا برای دستگاههای اندرویدی عرضه شده و با داشتن قابلیت های منحصربفردی که در تلگرام نسخه اصلی نمیتوان آنها را یافت توانسته جای خود را در میان کاربران باز کند. گروه برنامه نویسی هانیستا از سال ۱۳۹۲ با هدف پاسخگویی به نیاز کاربران و با بکارگیری متخصصان زبده و متعهد فعالیت خود را آغاز نموده و با ارائه ی این برنامه بینظیر، توانایی برنامه نویسان داخلی را در زمینه تولید مسنجری باکیفیت به اثبات رسانده است.

  اگر بخواهیم برخی از امکانات موجود در موبوگرام را بررسی کنیم مواردی مانند قابلیت روح، دسته بندی گفتگوها در فیلدهای جداگانه و مخفی کردن چت ها از مهمترین آنها خواهند بود. در تلگرام اصلی امکان دسته بندی چت ها، کانال ها و گروهها وجود ندارد اما در موبوگرام میتوان براحتی آنها را تفکیک کرده و در تب هایی مانند گروهها، کانالها، رباتها و مخاطبین قرار دهید تا به سرعت چت موردنظرتان را بیابید. همچنین در صورت تمایل چت های دلخواهتان را از نظر پنهان کرده و با رمزگذاری عددی یا پترن روی آنها مانع دسترسی سایرین به گفتگوهایتان شوید و یا حتی گزارش کاملی از جدیدترین تصاویر پروفایل، تغییر شماره تلفن مخاطبین دریافت کنید.

  اما قابلیت ممتازی که باعث برتری موبوگرام نسبت به سایر برنامه های مشابه تلگرام شده، وجود دانلودمنیجر داخلی است که امکان زمانبندی و مدیریت کامل فایلهای دانلودی را فراهم نموده است. به طوریکه میتوان حدود ۱۵۰ فایل را برای دانلودهای شبانه انتخاب کرده تا در زمان تعیین شده عملیات دانلود فایلها آغاز شود.

  میتوان گفت موبوگرام انتخاب خوبی برای مدیران و ادمین کانالهای تلگرام می باشد زیرا به راحتی میتوان لینک های زیرنویس پیامها را هنگام فوروارد حذف کرد و یا اینکه از فوروارد پیشرفته برای حذف نام فرستنده پیام استفاده نمود و این امر کار را برای کپی کردن پست ها راحتتر نموده است. یا اینکه ادمین سوپرگروهها میتوانند تمام پیامهای ارسال شده توسط شخص خاص را یکجا حذف کنند و کنترل بیشتری بر فعالیت اعضاء داشته باشند.

  چنانچه بخواهید در یک دستگاه بیش از یک اکانت تلگرامی را مدیریت کنید کافیست چندین موبوگرام را در کنار نسخه اصلی نصب کرده و در تمام آنها بصورت همزمان فعالیت کنید. با استفاده از آیدی یاب میتوان آیدی شخص موردنظر را وارد نموده و با او گفتگو کنید یا حتی هنگام ورود به گروهها از قابلیت مدیریاب استفاده کرده و سازنده گروه یا ادمین ها را تشخیص دهید.

  برای کاربران اسپم شده نیز تمهیداتی اندیشیده شده که بتوانند با استفاده از راهنما و ربات اسپم بوت، برای آزادسازی اکانت خود اقدام کنند. مسلما تبهای جداگانه ای که برای تفکیک استیکرها طراحی شده مانند آخرین استیکرهای استفاده شده، موردعلاقه ها و غیره باعث استفاده آسان از برچسب ها حین مکالمات خواهد شد.

  از تمام اینها که بگذریم پوسته های رنگی و متفاوت موبوگرام، جذابیت بیشتری برای کاربران دارند. میتوان از میان تم های متنوع پیشفرض یکی را انتخاب نموده و یا با کمک پنل پیشرفته آن، تم رنگی به سلیقه خود طراحی کرد. برای هرفعالیتی دکمه دسترسی سریع طراحی شده، مثلا میتوان با فشار یک آیکون، حالت روح را فعال کرد تا مخاطب متوجه آنلاین بودنمان نشود، یا اینکه دکمه حالت شب را برای مطالعه گفتگوها در شب فعال کرد.

  موارد ذکر شده تنها گوشه ای از امکانات منحصربفرد این برنامه پرطرفدار است و به نکاتی مانند امنیت بالا و سیستم رمزگذاری پیشرفته آن اشاره ای نشد. اگر تاکنون از سایرنسخه های تلگرام استفاده میکردید بهتر است یکبار لذت چت با Mobogram را تجربه کنید تا متوجه کارکرد عالی و سرعت بالای آن شوید. هم اکنون تیم اندرویدسیتی مفتخر است جدیدترین نسخه این برنامه حرفه ای را برای همراهان گرامی عرضه نماید.

  ویژگی های برنامه Mobogram اندروید:

  -امکان ترک گروه با قابلیت برگشت به آن

  -امکان مخفی کردن شماره تلفن در منوی اصلی

  -امکان مخفی کردن وضعیت آنلاین و حالت تایپینگ

  -استفاده از سیستم آیدی یاب، مدیریاب و حالت روح

  -امکان تغییر و انتخاب فونتهای برنامه از میان فونتهای ترکیبی


  -پشتیبانی کامل از اکثر زبانهای دنیا و نیز زبان شیرین فارسی

  -سیستم حذف ساده مخاطبیین به صورت گروهی یا انتخابی

  -قابلیت های ویژه برای ادمین های کانال، گروه و سوپرگروهها

  -مدیریت کامل استیکرها در تب های جداگانه و حذف و اضافه آنها

  -مدیریت پیشرفته دانلودها با استفاده از دانلود منیجر داخلی

  -امکان رصد کردن تمامی فایل ها و رسانه های اشتراک گذاری شده

  -قابلیت فوروارد پیشرفته و حذف کپشن و لینک زیرنویس قبل از ارسال

  -اطلاع از آخرین تغییرات مخاطبین مانند مشاهده تصاویر پروفایل جدید آنها

  -تفکیک گفتگوها در دسته بندیهای جداگانه مانند: کانالها، گروهها و ربات ها

  -مخفی کردن چت ها و رمزگذاری پیشرفته روی آنها برای حفظ امنیت بیشتر

  -دارای پوسته های متنوع و پیشفرض و پنل پیشرفته برای ساخت پوسته دلخواه

  -مدیریت بیش از یک اکانت با نصب نسخه های دوم و سوم موبوگرام در یک دستگاه

  فایل هایی که پس از خرید می توانید دانلود نمائید

  mowgram-vt5.4.0-m11.4.0-khd_1559644203_27303_855_1944.zip17.31 MB
  پرداخت و دانلود محصول
  بررسی اعتبار کد دریافت کد تخفیف
  مبلغ قابل پرداخت : 4,000 تومان پرداخت از طریق درگاه
  انتقال به صفحه پرداخت